PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Senior Piping Engineer/woj. małopolskie/nr ref. 952-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-05-20 12:34:06
    Temat: BDI/Senior Piping Engineer/woj. małopolskie/nr ref. 952-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Senior Piping Engineer

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu mechanicznym bądź
    energetycznym,
    - co najmniej siedmioletnie doświadczenie w zakresie projektowania
    rurociągów dla branży petrochemicznej, chemicznej i rafineryjnej,
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    - umiejętność planowania, rozmieszczenia aparatów, maszyn, urządzeń i innych
    obiektów instalacji rafineryjnych i petrochemicznych z uwzględnieniem
    wymagań procesu technologicznego, zasad bezpieczeństwa eksploatacji obiektów
    przemysłowych oraz zasad optymalizacji kosztów inwestycyjnych,
    - poparta praktyką umiejętność projektowania systemów orurowania dla
    typowych - w instalacjach przetwórstwa ropy naftowej - ciągów i węzłów
    technologicznych oraz systemów rurociągów mediów energetycznych, rurociągów
    instalacji pomocniczych (doświadczenie projektowe w orurowaniu maszyn
    przepływowych, takich jak turbiny, kompresory),
    - praktyczna znajomość zastosowań systemów wspomagania projektowania (3D
    PDS, 3D PDMS) do przestrzennego modelowania orurowania oraz do ekstrakcji z
    modelu dokumentacji rysunkowej i materiałowej.

    Zakres obowiązków:
    - Samodzielne rozwiązywanie zadań projektowych w branży orurowania i
    rozmieszczenia obiektów instalacji przemysłowych dla projektów realizowanych
    w Polsce i zagranicą - w obrębie branżowych zespołów zadaniowych i zgodnie z
    przydzielanymi funkcjami projektowymi w zespołach,
    - prowadzenie koordynacji międzybranżowej w zakresie niezbędnym dla
    realizacji zadań powierzonych w branży orurowania,
    - rozwój i optymalizacja wstępnych koncepcji rozmieszczenia obiektów
    instalacji przemysłowych w oparciu o założenia bazowych projektów
    technologicznych, wymagania klientów, specyfikacje projektowe i standard,
    - sporządzanie studiów głównych systemów orurowania we wstępnej fazie
    technicznego projektu branżowego,
    - sporządzanie pełnej, branżowej dokumentacji techniczej dla systemów
    rurociągowych, poprzez ekstrakcję rysunków i zestawień materiałowych z
    modelu 3D orurowania instalacji,
    - weryfikacja poprawności rozwiązań projektowych orurowania z wykorzystaniem
    narzędzi diagnostycznych systemów komputerowego wspomagania projektowania,
    sprawdzanie dokumentacji technicznej orurowania zgodnie z przyjętym dla
    realizowanych projektów systemem jakości i projektowymi specyfikacjami.

    Firma oferuje:
    - pracę w międzynarodowym środowisku,
    - atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.

    Miejsce podjęcia pracy:
    małopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    952-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1