PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Senior Construction Manager/cały kraj/nr ref. 885-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-11 01:42:19
    Temat: BDI/Senior Construction Manager/cały kraj/nr ref. 885-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Senior Construction Manager

    Wymagania:
    wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
    wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej
    uprawnienia budowlane
    umiejętność prowadzenia kilku projektów budowlanych jednocześnie
    umiejętność zarządzania ludźmi
    gotowość do częstych podróży służbowych
    umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
    min. dobra i komunikatywna znajomość j. angielskiego
    prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:
    odpowiedzialność za przygotowanie procesu zarządzania zespołu budów
    zarządzenie zespołem zaangażowanym w realizację poszczególnych projektów
    odpowiedzialność za terminowe oddanie do użytku poszczególnych projektów
    zatwierdzanie kosztów inwestycyjnych dla poszczególnych projektów
    koordynacja procedury przetargowej na wybór firm budowlanych
    zarządzanie zespołem architektów
    tworzenia planów remontów zrealizowanych projektów w kolejnych latach

    Miejsce podjęcia pracy:
    cały kraj

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    885-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1