PracaGrupypl.praca.oferowanaAdministrator Systemów Operacyjnych - Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-02-23 10:25:20
    Temat: Administrator Systemów Operacyjnych - Wrocław
    Od: k...@j...pl

    Miejsce: Wrocław
    Wymiar: pełen etat

    Wymagania:

    * bardzo dobra znajomość środowiska Debian Linux
    * bardzo dobra znajomość: Apache, Postfix
    * dobra znajomość: PostgreSQL, MySQL
    * dobra znajomość technologii J2EE oraz serwerów Tomcat, Resin i
    JBoss
    * doświadczenie w pracy z systemami wirtualnego hostingu
    * dobrej znajomości języka angielskiego
    * kreatywność, umiejętność współpracy w zespole i
    odpowiedzialność

    Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracach nad projektami hostingowymi
    * znajomość systemów do monitorowania infrastruktury IT
    * umiejętność administrowania serwerami Windows,Solaris
    * umiejętność programowania w Javie

    Zakres obowiązków:

    * utrzymywanie infrastruktury IT
    * wdrażanie polityki bezpieczeństwa i backupów
    * udział w projektach hostingowych

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej
    firmie
    * ciekawą pracę w młodym zespole
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    * motywacyjny system wynagrodzeń

    Prosimy o korzystanie z formularza aplikacyjnego:
    ml

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Janmedia Interactive Sp z o.o.
    ul. Wybickiego 1
    51-144 Wrocław

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1